Skip to main content

Kolonia Bieszczadzka Przygoda
26.06-05.07.2024

Kolonia Bieszczadzka Przygoda
26.06-05.07.2024

Kompleks hotelowy SKALNY SPA – położony jest na cyplu w uzdrowiskowej miejscowości Polańczyk nad Jeziorem Solińskim. W skład kompleksu wchodzi hotel z restauracją oraz drugi obiekt – DOM NA SKALE, w którym będziemy zakwaterowani. Czekają na Was komfortowe pokoje (pojedyncze 3-,4-osobowe lub typu studio 5 os (pok 2 i 3 os) z pełnym węzłem sanitarnym i słonecznymi tarasami.

Ramowy program :

DZIEŃ 1
Wyjazd w godzinach porannych.
Przejazd do Polańczyka, zakwaterowanie, obiadokolacja, wieczór integracyjny, nocleg.

DZIEŃ 2 – 9
Realizacja programu podczas pobytu:
NA POŁONINACH (8 h) całodniowa wycieczka autokarowa dookoła Bieszczad z przewodnikiem, z wejściem na szczyt połoniny w sercu Bieszczadzkiego Parku Narodowego, kąpiel w górskim potoku.

WAKACJE POD ŻAGLAMI – (ok 2 h). Na pokładzie naszych łodzi żaglowych odkrywać będziemy tajemnice jeziora.

By dotrzeć do celu, potrzebować będziemy pracy zespołowej. Podczas rejsu skiper zdradzi nam tajniki żeglowania nauczymy się zasad sterowania łodzią, poznamy nazwy żagli, wiatrów i olinowania.

 ADRENA-LINA Zorganizujemy dla Was zajęcia z technik linowych, które poznamy pod czujnym okiem instruktora. Sprawność będziemy szlifować na ściance wspinaczkowej,  trenując zjazdy z budynku oraz budować wieżę ze skrzynek.

BIESZCZADY CHALLENGE (4 h) gra terenowa w tajemniczej dolinie opuszczonej łemkowskiej wsi. Nauczymy Was podstaw orienteeringu oraz posługiwania się GPS`em. Zbudujemy przeprawy przez górskie potoki. Każdy otrzyma mapę terenu z tajemniczymi zapiskami, dzięki którym nie zgubi się na tych nieuczęszczanych szlakach.

SELEKCJA – Wspólnie wypłyniemy w ekscytujący rejs łodziami typu DZ, powrót pieszy z mapami. W trakcie zajęć na specjalnie przygotowanym torze przeszkód, sprawdzimy Wasze predyspozycje do przetrwania w bieszczadzkiej dziczy. Zajęcia prowadzone będą przez instruktorów survivalu.

SZKOLENIE BIESZCZADNIKA – 3h. – na leśnej polanie będziemy rywalizować min w takich konkurencjach jak: przeciąganie liny, bieg w nartach, bieg w workach, łucznictwo, rzut siekierą oraz inne.

SEGWAY – przejażdżki sprawnościowe Segwayem po torze- Segway to dwukołowy pojazd żyroskopowy sterowany ruchami ciała

DYSKOTEKA FLUO PARTY . Nudzą Cię zwyczajne dyskoteki ? Masz ochotę naprawdę zaszaleć ? W rytmie największych przebojów zabawimy się podczas wieczornej imprezy z laserami i malowaniem świecących tatuaży i wielka ilością piany Dyskotekę poprowadzi profesjonalny DJ.

OGNISK0 I WIECZÓR LEGEND wspólne wyprawy wspominać będziemy wieczorem przy ognisku, snując opowieści i słuchając bieszczadzkich legend.

AKCJA REGENERACJA – Po całodniowych wyprawach i ciężkich misjach odpoczniecie i zregenerujecie siły na pływającej plaży i bezpiecznych basenach kąpielowych na jeziorze w naszej nowoczesnej Ekomarinie
2x 1h WEJŚCIE NA BASENY

DZIEŃ 10
Śniadanie, wykwaterowanie, pobranie suchego prowiantu na drogę.
Powrót do Ostrowca Świętokrzyskiego

Cena 2 990 zł/os 

Cena obejmuję:                                

 • transport autokarem wc, klimatyzacja, dvd
 • 9 noclegów (pokoje 2, 3, 4 , 6 osobowe), 3 posiłki dziennie (śniadania, obiady, kolacje) https://skalnyspa.pl/noclegi/dom-na-skale/
 • realizację programu
 • ognisko, 2 wejścia na basen, 2 h rejs łódką, całodniowa wycieczka autokarowa wokół Bieszczad
 • przewodnika
 • opiekę kadry pedagogicznej
 • kierownika wypoczynku
 • opiekę medyczną (w razie potrzeby)
 • ubezpieczenie każdego uczestnika
 • opłaty parkingowe i drogowe, podatek Vat, obowiązkową składkę na TFG i TFP

Koniecznie prosimy zabrać legitymację szkolną, nakrycie głowy, mały plecak i odpowiedni ubiór na górskie wędrówki.

Zapytaj o wycieczkę:


  *Pole wymagane